Політика  |  18.05.18  |  п'ятниця
 

Росія укріплює кордон з окупованим Донбасом, – розвідка

Мета посилення заходів контролю за пересуванням жителів так званих "ЛНР" та "ДНР" - не допустити відтоку мобілізаційного ресурсу через масовий виїзд людей у Росію.

Про це заявив речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк під час брифінгу 17 травня.

"З метою недопущення масового виїзду на територію РФ та відтоку мобілізаційного ресурсу в Ростовській області РФ упродовж квітня-травня здійснюються заходи з інженерного обладнання кордону з Україною на пунктах пропуску, та посилення, а в окремих місцях поновлення, дротових загороджень. На сьогодні в районі пунктів пропуску "Довжанськ", "Вознесенівка" та "Гуково" силами підрозділів інженерних військ РФ ведуться фортифікаційні роботи з обладнання оборонних позицій (окопів, бліндажів). Для виконання робіт залучається важка інженерна техніка",

– повідомив Гуцуляк.

Він також додав, що відповідні заходи російське керівництво проводить через загрозу масового неконтрольованого переміщення до РФ військових злочинців та колишніх найманців, і, як наслідок, - ускладнення криміногенної обстановки та посилення соціальної напруженості в російських регіонах, розташованих біля кордону з Україною.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...