Політика  |  07.12.17  |  четвер
 

Росія почала постачати авіапаливо в "Л/ДНР"

У листопаді поточного року російська держкомпанія "Промсырьеимпорт" почала поставляти на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей авіаційний гас.

Про свідчать відомості підприємства "Російські залізниці". При цьому підкреслюється, що в період з 15 по 28 листопада "Промсырьеимпорт" здійснила поставку залізничним транспортом двох партій авіаційного гасу, загальний обсяг яких становить приблизно 65 000 кг.

Такого об'єму достатньо на 20 годин польоту літаків марок Airbus A321 і Boeing 737-800, або 5 годин польоту літака Ан-124 Руслан. Більш того, за інформацією РЖД, гас відвантажували на розташовану на території Луганської області Ровеньківську нафтобазу, власником якої є "замміністра енергетики "ЛНР" Олександр Мельничук.

Журналісти також повідомили, що "Промсырьеимпорт" має статус монопольного постачальника бензину і дизельного палива на непідконтрольні Києву території Донбасу. В цілому в ОРДЛО з Росії була здійснена поставка приблизно 15,3 тисячі тонн нафтопродуктів (за винятком зрідженого газу) на загальну вартість близько 11 млн доларів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...