Політика  |  31.12.16  |  субота
 

В Мережі з'явилися "привітання" від українських політиків

Напередодні Нового року журналісти спробували уявити, якими словами могли б привітати українців вітчизняні політики після всіх тих подій, які відбулися з ними у 2016 році.

Дмитро Ярош на святкуванні хрестин свого онука сфотографувався з іншими членами сім'ї. Фото, на якому родина Яроша позує зі зброєю в руках, викликало обурення користувачів Мережі.

В цьому році соцмережі активно обговорювали призначення на посаду помічниці Арсена Авакова 24-річної Анастасії Дєєвої. Увагу громадськості привернув трудовий стаж та фотографії дівчини.

На думку Арсена Авакова, екс-очільник Одеської ОДА Михайло Саакашвілі, котрий у Facebook користується одразу трьома мовами - українською, російською та англійською, може сказати хіба що "бе-бе-бе".

У квітні року, що минає, епатажний політик Олег Ляшко привів під Кабмін корів.

"Влада корів боїться. А я їх люблю ",

- пояснив свій вчинок Ляшко.

Нардеп Сергій Лещенко у 2016 році став фігурантом квартирного скандалу. Колишній журналіст заявив, що з грошима на просторе помешкання у престижному районі йому допомогла його кохана Анастасія Топольська.

Екс-прем'єр-міністрові України Арсенієві Яценюку цьогоріч пощастило піти з пасади до вступу в силу закону про запобігання корупції. Відтак заповнювати електронну декларацію йому не довелося.

Колишня льотчиця Надія Савченко встигла за рік вийти з російського полону, з фракції "Батьківщина", а також потрапити у низку скандалів.

А от нардеп Парасюк при заповненні е-декларації пожартував, що дорогий годинник йому поклав під подушку Святий Миколай.

Юлія Тимошенко в 2016 році оприлюднила "найскромнішу" е-декларацію. А також змінила зачіску, розпустивши косу.

Президент Петро Порошенко, всупереч численним обіцянкам, в цьому році так і не подарував українцям безвізовий режим з ЄС.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах