Політика  |  08.01.14  |  середа
 

Опозиціонери пообіцяли озвучити програму дій

Лідери опозиційних сил обіцяють найближчим часом оприлюднити програму дій і простять учасників мітингу "набратися трохи терпіння і мудрості".

Про це 7 січня, виступаючи зі сцени на київському Майдані Незалежності, зазначив глава фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

«Нам потрібно трохи часу, і ця команда, яка буде представлена​​, вона відповідатиме вашим інтересам... Справа не в тому, хто буде сидіти в якому кріслі, а що буде далі, коли ми виграємо президентські вибори, а ми їх виграємо»,

- зазначив він.

Виступаючи з різдвяним привітанням до присутніх на Євромайдані активістів, Яценюк висловив припущення, що, ймовірно, це найбільш визначальне і найбільш яскраве Різдво, яке спільно святкують євромайданівці. Зі слів політика, вже позаду важкі випробування, в яких активісти, які повстали проти владного режиму, згуртувалися і продемонстрували єдність.

"Але попереду ще важкий шлях до перемоги, тому на наступний рік нам потрібно хоробрості і терпіння, щоб мати сили пройти ті випробування, які будуть, а їх буде багато",

- додав Яценюк.

У свою чергу, очільник "Свободи" Олег Тягнибок заявив, що сьогоднішнє Різдво є для громадян України символом оновлення. З його слів, боротьба, стійкість, віра і сміливість дуже необхідні для перемоги за ідеали. На столичному Майдані зараз перебувають більш ніж 10 тисяч людей.

Зазначимо, 6 січня увечері лідери опозиції Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок зі сцени Майдану Незалежності привітали мітингувальників із Різдвом Христовим. Народний депутат Олександра Кужель озвучила вітальний лист від колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 3358

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах