Політика  |  25.05.22  |  середа
 

Ворог знову перекидає війська та техніку

WP пише про побоювання нового вторгнення росії на північному кордоні України.

Українська сторона на північному прикордонні з побоюванням спостерігає за тим, як супротивник знову перекидає війська та техніку у цьому напрямку. Про це йдеться у статті The Washington Post, пише УНН.

Цитата

"Глибокі траншеї та розрізнені наглядові пункти, якими було позначено північний кордон України з росією, не змогли протистояти колонам танків, що перейшли його 24 лютого. Тепер, відбивши росіян - за кілька тижнів боїв та ціною великих втрат, - прикордонники Чернігівської області України з побоюванням спостерігають за тим, як їхні супротивники знову перекидають війська та техніку",

- сказано у статті.

Деталі

Як зазначається, війна цьому напрямі відрізняється від війни у ​​інших регіонах країни, - це "трансгранична війна". Російські танки обстрілюють українські села. Кулі летять напруженою нейтральною смугою в спорадичних перестрілках.

Пройшло сім тижнів з того часу, як окупанти пішли з Чернігівської області. Зима змінилася весною, і десятки тисяч переміщених осіб повернулися на батьківщину з відновленням доріг та комунальних послуг.

Проте прикордонники кажуть, що це відбувається занадто швидко. Щодня на територію Чернігівської області потрапляє від двох до восьми снарядів, каже заступник командувача прикордонних військ області. Українські війська регулярно змушені відкривати вогонь у відповідь через кордон.

"У будь-якому випадку, ми готуємося до можливого вторгнення. Вони атакують наші позиції та міста. У (росіян – ред.) немає поняття про правила ведення бойових дій",

- сказав він.

Така ж динаміка спостерігається у сусідній Сумській області, пише видання. А в Харкові, у міру того, як українські війська відтісняють російські війська до кордону, місцева влада очікує, що і там оборонні приготування замінять бої.

Нагадаємо

Вранці у понеділок російські окупанти випустили, попередньо з літака, ракети по Краснопіллі Сумської області.

Про це повідомляє unn

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e