Політика  |  25.05.22  |  середа
 

В окупантів закінчується високоточна зброя – розвідка

Росіяни змінили тактику застосування високоточного озброєння.

За даними української розвідки, російські окупанти вже використали понад 60% запасів високоточної зброї. Відтак, вони змінили тактику застосування такого озброєння.

Про це в ефірі проєкту “Крим.Реалії” заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

За його словами, впродовж перших двох місяців війни ворог здійснював хаотичні ракетні обстріли. Згодом ситуація змінилася. Російські війська вичерпують запаси високоточної зброї.

“За нашими даними, якщо говорити про високоточну зброю, то використано вже близько 60% запасів. Щодо деяких видів, навіть і більше – 70%. Є відповідні нормативні вимоги по тому пороговому рівню, який необхідно тримати у військах, і по тих же самих “Іскандерах” цей пороговий рівень майже настав”,

– зазначив Скібіцький.

Водночас він додав, що окупанти не можуть поповнювати запаси швидко через відсутність потужностей та іноземних компонентів, які вже недоступні через санкції. Саме тому росіяни змінили тактику застосування такого озброєння.

“Якщо раніше по об’єкту застосовувалося дві чи чотири ракети, то зараз чітко обирається об’єкт, ціль, це від 8 до 12 ракет різного формату. Або балістичні, або крилаті ракети наземного, або морського, повітряного базування, для того, щоб бути готовим вразити цю ціль. Ми бачимо зміни, і ми розуміємо, що ресурс високоточного озброєння, високоточних боєприпасів у РФ на граничному рівні”,

– підсумував він.

Раніше Ганна Маляр повідомляла, що за два місяці ведення війни Росія більш як удвічі скоротила свій запас ракет. На відновлення запасу підуть роки.

Про це повідомляє nta

 
 

Коментарі (0) перегляди: 3145

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e