Політика  |  18.03.20  |  середа
 

[REUTERS]Коронавірус потрапив у економіку Флориди, загрожуючи сподіванням Трампа

Після того, як спалах коронавірусу потрапив у Флориду цього місяця, водій Uber Нельсон Аліага втратив третину свого бізнесу.

Але, звільнивши протягом тижнів небезпеку, яку становить вірус, президент Дональд Трамп не реагував досить швидко на кризу, заявив республіканець Аліяга, який проголосував за Трампа у 2016 році.

Аліага, який заробляє на туристах на території Орландо, зараз схиляється до голосування за Джо Байдена на президентських виборах у листопаді, якщо колишній вице-президент стане кандидатом у демократичній партії.

"Я майже впевнений, що не збираюся голосувати за нього",

- сказав Аліага про Трампа, коли він стояв біля виборчої дільниці біля Орландо, коли його син, демократ, проголосував у вівторок на конкурс демократичних висувань.

Байден здобув державу у перемозі на землю проти сенатора Берні Сандерса.

Криза охорони здоров’я, яка закрила школи, ресторани та збори по всій країні, ще триває, і експерти намагаються зрозуміти, як довго триватиме спалах, чи буде містити небачене національне закриття.

Але Флорида, важлива політика битви, яку Трамп виграв лише на 1,2 процентного пункту за кандидата в демократичну партію Хілларі Клінтон у 2016 році, вже приймає негативний економічний удар, небажаний поворот для президента, який робить ставку на перемогу в державі, щоб сприяти його переобранню.

Державна залежність  службових робочих місць від туризму до фінансових послуг та її велике літнє населення зробить його серед штатів, які найбільше постраждали від кризи, згідно з дослідницькою фірмою "Уолл-стріт" Moody's Analytics, яка підрахувала, що держава може втратити щонайменше 135 000 робочих місць в цьому році як результат.

Жодна інша держава не має більш високої концентрації робочих місць у сфері послуг, показують дані Департаменту праці, тоді як кожен п’ятий флоридіян - вік 65 років і старше - найбільш вразлива вікова група до коронавірусу, порівняно з кожним шостим у країні.

Район Орландо особливо сильно постраждав, оскільки парки розваг, такі як Світ Діснея, закрили, а готелі, ресторани та кінотеатри також закриваються. Вулиці сувенірних магазинів були майже порожніми у вівторок.

Інтерв'ю з більше десятками людей у ​​районі Орландо у вівторок, а також національне опитування Reuters / Ipsos показали, що багато хто все ще бачить кризу здоров’я через приціл своєї політичної приналежності, при цьому демократи критично ставляться до цього Трампа.

Трамп та його союзники в Білому домі і поза ним переживають, що економічна ситуація, що все ще розвивається, підірве те, що колись вважалося найбільшою силою президента. Як він впорається з викликом, визначатиме, чи виграє він ще чотирирічний термін, кажуть вони.

"Кампанія Трампа та її союзників хотіли б говорити про велику економіку та 401 (к) с, але це зараз важко зробити", - заявив республіканський опитувальник за умови анонімності. "Ми не знаємо, чи це короткий, різкий перелом чи тривалий спад. Відповідь на це питання критична ».

Трамп потрапив під осуд за те, що спочатку знизив небезпеку коронавірусу, який викликає респіраторну хворобу COVID-19, і на сьогоднішній день загинуло щонайменше 109 американців і майже 8000 у всьому світі. Щонайменше шість загинули у Флориді.

Цього тижня Трамп проявив більше активності, видаючи вказівки, щоб американці уникали натовпу. Трамп заявив, що великі обмеження у подорожі рятують життя.

У місті Кіссіммі, що на південь від Орландо, спалах коронавірусу завдав удару по турагенству, яким керує Лейла Коу, яка зараз виручає на свої заощадження. Три тижні тому замовлення на туристичні та винні тури висихали.

Колишній незалежний, який зареєструвався як демократ у лютому, перед панікою
 коронавірусу Коу зосереджений на голосуванні Трампа поза посадою.

"Я просто ненавиджу Трампа", - заявив Коу, який проголосував за Байдена у вівторок, лідер демократів, заявивши, що він має кращі шанси проти Трампа, ніж Сандерс.

Демократична партія у Флориді орієнтується на область Орландо як місце для залучення нових виборців. Зона метро перекриває демократичну, але участь виборців там низька, заявив Хуан Пеньялоса, виконавчий директор штату.

Флоридський республіканський стратег Алекс Паттон заявив, що чиновники партії намагаються визначити, як криза в галузі охорони здоров'я може змінити політику чи агітацію, але сказав, що початкове зниження рівня Трампа та зростання економічного збору стане відчутним в листопаді.

Про це повідомляє reuters

 
 

Коментарі (6) перегляди: 874

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах