Політика  |  30.10.18  |  вівторок
 

Росія не змогла посприяти виступу в ООН представника "Л/ДНР"

Рада Безпеки ООН зібралась сьогодні в Нью-Йорку на відкриті слухання щодо ситуації в окупованих областях на Сході України.

Голосування щодо пропозиції Російської Федерації заслухати представницю так званої "ЦВК ЛНР" Олени Кравченко, в Радбезі відхилили. Голосування відбулося на початку засідання, повідомляє "Укрінформ".

"Один голос - "за", сім - "проти", сім - утримались. Таким чином, пропозиція запросити пані Олену Кравченко не була прийнята, оскільки не отримала необхідної кількості голосів",

- зазначив головуючий на засіданні постпред Болівії при ООН.

Повідомляється, що перед голосуванням представник Росії Василь Небензя заявив, що Кравченко мала подати "повну картину" про стан справ в Україні, і що засідання насправді зібране не для розгляду ситуації на окупованих територіях Донбасу, а для "обговорення майбутніх виборів" у  "ДНР/ЛНР".

Відтак, представник Швеції від імені групи ініціаторів засідання (Швеції, Нідерландів, Польщі, Великої Британії, США і Франції) наголосив, що виступ представника незаконних формувань "створить небезпечний прецедент" для роботи Радбезу, а заплановані "вибори" на Донбасі назвав законними.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах