Політика  |  19.06.20  |  п'ятниця
 

Рада призначила нового голову Міністерства захисту довкілля

Верховна Рада під час засідання сьогодні, 19 червня, затвердила кандидатуру Романа Абрамовського на посаду міністра захисту довкілля та природних ресурсів України.

За відповідне рішення проголосували 264 депутати.

«В екологічній політиці дуже багато викликів. І я чітко знаю, що з ними робити: щоб ліквідувати наслідки промислового забруднення, адаптуватися до змін клімату. Багато питань до лісового господарства, багато питань до інфраструктури поводження з відходами — у тому числі, з радіоактивними. Ми вступили у період маловоддя, є питання, які стосуються рибного господарства. У мене є чіткий план, як зробити так, щоб рибні ресурси приносили користь держави»,

— зазначив у Раді Абрамовський.

Він сказав, що планує представити «чіткий план діяльності», що корелюється з програмою діяльності уряду.

Зазначимо, що кандидатуру Абрамовського на посаду очільника Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів запропонував 3 червня прем’єр Денис Шмигаль.

Роман Абрамовський народився в 1973 році. Закінчив Київський національний університет внутрішніх справ. З жовтня 2019 року — заступник міністра енергетики та захисту довкілля України. До цього був заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, ще раніше — помічником-консультанта народного депутата.

До призначення на посаду Абрамовський був заступником глави Міністерства енергетики.

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах