Політика  |  16.03.20  |  понеділок
 

Рада проведе позачергове засідання завтра

Рада проведе позачергове засідання завтра — деяким депутатам зле після відрядження.

Як заявив голова ВР Дмитро Разумков, ряд депутати повернулися із відряджень з-за кордону і “не досить добре себе почувають”, тому на завтрашньому позачерговому засіданні ВР не будуть присутні.

Лідери фракцій Верховної Ради вирішили, що позачергове засідання ВР розпочнеться завтра о 8:00. Як передає кореспондент УНІАН, на засіданні передбачено розглянути законопроект, яким пропонуються заходи по боротьбі з коронавірусом. Даний законопроект сьогодні о 14:00 розгляне Комітет ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Крім того, на засіданні розглядатиметься питання зміни календарного плану, зокрема те, що народні депутати до 3 квітня не працюватимуть в пленарному режимі. Як заявив голова ВР Дмитро Разумков, ряд депутати повернулися із відряджень з-за кордону і “не досить добре себе почувають”, тому на завтрашньому позачерговому засіданні ВР не будуть присутні. Він попросив, щоб відсутність цих депутатів визнали як поважну причину і не знімали з них зарплату. Також Разумков повідомив, що завтра ВР розгляне два законопроекти, які стосуються підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та інших товарів, які закуповуються за кошти державного бюджету у сфері охорони здоров’я - законопроекти №№ 2538 і 2539. Крім того, розглядатиметься проект постанови, яким буде відтерміновано проведення парламентських слухань, запланованих цього тижня. За словами Разумкова, також передбачено розгляд законопроекту, підготовка якого зараз триває, щодо заходів в економічній сфері з тим, щоб утримати ситуацію у зв’язку із епідемією коронавірусу. Відповідно до українського законодавства, сьогодні голова ВР має видати розпорядження, де будуть чітко вказані всі питання та законопроекти, які розглядатимуться завтра на позачерговому засіданні.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Коментарі (1) перегляди: 409

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах