Політика  |  06.12.18  |  четвер
 

Путін висунув Трампу ультиматум

У раз, якщо США не припинять свою участь у Договорі про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, а також почнуть розробляти таку зброю, то це матиме певні наслідки.

Зокрема Російська Федерація поступить точно так само.

Як інформує "Reuters", така заява пролунала від самого глави Кремля Володимира Путіна. Вашингтон, згідно із його словами, висунув Москві звинувачення у  порушенні договору, аби лиш отримати привід для виходу з нього.

"Здається, наші американські партнери вважають, що ситуація настільки змінилася, що у Сполучених Штатів також має бути така зброя. Яка наша відповідь? Це просто: в цьому випадку ми теж це зробимо",

- зазначив російський лідер.

Нагадаємо, що іще 20-го жовтня глава Білого дому Дональд Трамп повідомив, що Вашингтон має намір вийти з ДРСМД, оскільки Росія продовжує виробляти і приймати на озброєння заборонені крилаті ракети. У Кремлі ж на це відповіли, що у Вашингтона не має доказів порушень. Після такої заяви у Вашингтоні анонсували розрив ще одного стратегічного договору про ядерну зброю з РФ, а Трамп пригрозив збільшенням ядерного арсеналу із метою тиску на Росію та Китай.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах