Політика  |  17.01.18  |  середа
 

Путін ще в 2005-му почав планувати контроль України, - МЗС

З боку Росії завжди існувала загроза для Української держави, проте починаючи з президентства Віктора Ющенка - вона значно посилилася.

Про це розповів заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця під час допиту у справі державної зради колишнього президента України Віктора Януковича.

"Я, особисто, не знайомий з Віктором Януковичем. В Автономній Республіці Крим, на мою думку, відбувалося незаконне захоплення із застосуванням збройних сил інших країн. Я знаю про захоплення будівлі парламенту АР Крим, офісів міністерства внутрішніх справ, а також про блокування аеропорту і військових частин",

- підкреслив Кислиця. 

При цьому чиновник додав, що Російська Федерація зробила акт збройної агресії і акт захоплення частини Української держави. Також, на думку замглави МЗС України, Росія в 2005 році почала реальне планування того, як контролювати Україну.

"Зміни, що відбулися в лютому місяці 2014-го події стали реалізацією фактичних планів, які були з 2005-го року. Такі дії, як захоплення адмінбудівель, - це порушення норм міжнародного права. І про це йдеться в будь-якому підручнику з міжнародного права. Москва вчинила акт збройної агресії і захопила частину нашої країни",

- зазначив Кислиця.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...