Політика  |  24.05.22  |  вівторок
 

Путін помилився та не досяг цілей в Україні – Столтенберг

Генсек НАТО впевнений, що однією з цілей Путіна було зменшення присутності Альянсу на кордонах РФ, а зараз він отримує розширення.

Президент РФ Володимир Путін не досяг поставлених цілей в Україні.

Таку думку висловив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передає Укрінформ.

"Росія не досягла своїх цілей в Україні. Був план короткострокової військової операції, але сталася дуже витратна для Росії війна",

- заявив він.

Генсек НАТО зазначив, що Путін був змушений відвести війська від Києва і з півночі країни: "Російські війська витісняють з Харківської області, а наступ на Донбасі йде дуже повільно".

Столтенберг вважає, що Путін зробив стратегічну помилку:

"Я переконаний, що однією з цілей, однією із заявлених цілей цього вторгнення в Україну було зменшення присутності НАТО на російських кордонах. І в юридично зобов'язуючій угоді, яку російський президент Путін направив до НАТО в грудні, було чітко заявлено: ніякого більшого розширення НАТО. А зараз він отримує розширення присутності НАТО".

Нагадаємо, раніше глава Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що Путіну потрібна вся Україна, але росіян заспокоюватимуть малими досягненнями.

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e