Політика  |  19.10.18  |  п'ятниця
 

Тимчук: Путін розпорядився розмістити спецназ у монастирях

Відповідний наказ президент Росії озвучив на засіданні Радбезу РФ, скликаному через рішення Вселенського патріархату про надання автокефалії українській православній церкві.

Про це повідомив народний депутат України, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

 "За інформацією групи ІС, 12 жовтня на засіданні Радбезу РФ під час обговорення подальших перспектив функціонування РПЦ в Україні (після рішення Константинопольського патріархату про надання автокефалії УППЦ), президент РФ В. Путін наказав керівництву силових відомств РФ: "гарантувати безпеку наших митрополитів за будь-якого розвитку подій", шляхом розміщення в найважливіших монастирях т.зв. "УПЦ МП" груп спецназу ГУ ГШ ЗС РФ (ГРУ) під прикриттям",

- написав він сьогодні у Facebook.

За словами Тимчука, міністр оборони Росії С.Шойгу і начальник Генштабу ВС РФ В. Герасимов наголосили, що вже відпрацьовуються плани безпосереднього виведення на територію України мобільних бойових груп (під прикриттям) з метою захисту Києво-Печерської та Святогірської лавр. На їхню думку, саме ці релігійні об'єкти першими "потраплять під загрозу нападів" з боку "радикально налаштованих і озброєних бойовиків-націоналістів".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах