Політика  |  08.05.20  |  п'ятниця
 

Призначення Міхеіла Саакашвілі: які перші кроки політика на новій посаді

Новопризначений глава Виконавчого комітету реформ, експрезидент Грузії та колишній керівник Одеської області, Міхеіл Саакашвілі розповів, що робитиме на новій посаді.

Учора ввечері 7 травня Указом «Питання Національної ради реформи і Виконавчого комітету реформ» на цю посаду його призначив президент Володимир Зеленський. Про свої обов’язки на посаді Саакашвілі розповів в ефірі Сніданку з 1+1.

«Зараз до України йде велика криза, пов’язана з коронавірусом у світі. Перше, що треба зробити, щоб допомогти економіці, це звільнити бізнес без адміністративного втручання. Є велика кількість регуляцій, від яких треба звільнятися, і головне слово – це свобода. На першому етапі треба забрати безглузді регуляції у податковій сфері, митниці, де заповняють велику кількість папірців. Все, що стосується свободи введення бізнесу»,

– каже Саакашвілі.

Коментуючи питання медичної реформи, політик каже, що повністю потрібно змінювати систему.

«Спроби частково змінювати нічого не приносять. Спроба реанімувати старі, совкові реформи не працюють. Перебудувати стару систему не можливо. Її треба повністю змінити»,

– наголосив він.

Саакашвілі також каже, що його офіс буде всередині Офісу президента, бо це традиційний орган, який розташований при президентові України.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах