Політика  |  22.07.17  |  субота
 

Глава СБУ: Путін доручив Суркову влаштовувати провокації в Києві

На думку Василя Грицака, президент Росії дав помічнику нове завдання по Україні - перезавантаження чинної влади. Місцем для провокацій вибрали Київ.

Про це заявив глава СБУ Василь Грицак, передає РБК Україна.

З його слів, на закритій нараді вищого керівництва Російської Федерації у травні 2017 року президент Росії Володимир Путін нібито розкритикував свого радника Владислава Суркова за провал операції по дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні. 

"Тільки протягом тижня, з 28 червня по 4 липня, СБУ викрила 6 спроб з російської сторони організувати акції протесту біля посольства Польщі. Російські куратори вимагали провести в Києві акції протесту в річницю Волинської трагедії",

- розповів Грицак.

Згідно з інформацією СБУ, 5 липня вдалося попередити шість спроб провокацій у польського посольства.

"Ціна акції - 3 тисячі доларів. Найняті псевдоактівісти повинні були принести з собою шибеницю і навколо розлити червону фарбу. А також підпалити фото відомих польських діячів",

- додав Грицак.

Відзначимо, що ця різка заява глави СБУ прозвучала напередодні телефонної розмови "нормандської четвірки": президентів України, Росії, Франції та канцлера Німеччини, які повинні обговорити подальші кроки по мирному вирішенню військового конфлікту на Донбасі.

Як раніше повідомлялося, Дональд Трамп форсує виконання Мінських угод на Донбасі. Спецпредставник президента США Курт Волкер буде особисто контролювати кожен крок сторін, що беруть участь у врегулюванні конфлікту.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах