Політика  |  16.03.21  |  вівторок
 

Під стінами Львівської облради приготували шибеницю для спонсорів російських терористів

У вівторок, 16 березня активісти продовжили кампанію по блокуванню бізнесу родини колаборантів – Козака та Медведчука. Про це інформують на сторінці Національного корпусу.

Львівський осередок партії “Національний корпус” проводить під стінами Львівської облради, де сьогодні відбувається сесія, уже п’яту по рахунку акцію проти бізнесу одіозних депутатів.

Націоналісти вимагають від чиновників накласти локальні санкції щодо родини Тараса Козака і Віктора Медведчука, щоб заблокувати їхні активи.

Також направити колективне звернення до центральної влади щодо заборони антиукраїнських “партій” ОПЗЖ та Шарія, підтримати законопроєкт про протидію колабораціонізму та звернутись до президента і РНБО щодо посилення санкція проти Медведчука та Козака, діяльність яких загрожує національній безпеці.

Нагадаємо, що на Львівщині родинам одіозних депутатів ОПЗЖ належать готель “Наварія-Нова”, завод “Керамбуд”, ТзОВ “Бетонбуд”, будівельні компанії “Будімекс” та “Атлантбуд-всесвіт”, фірма “Зелений Бір”, частково ринок “Галицьке перехрестя”, акції будівельної компанії «Осокір» та ін.

Минулого тижня пройшла акція під стінами Львівської міської ради. Активісти Національного корпусу провели акцію «Ні колаборантам у Львові» в рамках якої повісили опудало депутата Козака.

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e