Політика  |  18.02.19  |  понеділок
 

Пропагандистці Скабєєвій українські військові вручили грамоту

Таку нагороду путінська телеприслужниця одержала у день військового кореспондента.

Про це повідомив військовий ЗСУ Анатолий Штефан-Штирлиц на своїй сторінці у фейсбуці.

Він зазначив, що дуже вдячній Скабєєвій за те, що вона працює на користь інформаційної складової України, зокрема її згадки про російські війська на сході України та найманців.

"Нагороджується російська пропагандистка і телеведуча Скабєєва Ольга Володимирівна. За самовідданість і стійкість, виявлені під час створення і донесення фейків до телеглядачів програми "60 хвилин", зразкового виконання завдання з піару Збройних Сил України і НАТО, низький професіоналізм і зневага принципами професії "журналіст",

- зазначено в грамоті.

А користувачі соцмереж вже активно почали коментувати дану подію

"Чому в тексті грамоти не вказаний позивний?", "А на вручення запросили?", "Ще медальку потрібно у вигляді зливного бачка"

- пишуть користувачі соцмереж.

Нагадаємо, що інцидент зі зливним бачком стався в січні в ПАРЄ, під час інтерв'ю української журналістки з Володимиром Ар'євим. Тоді російська телеведуча намагалася втрутитися в прямий ефір, та перервати інтерв'ю, за що отримала приголомшливу відповідь від української журналістки.

Втім колега по роботі та за сумісництвом чоловік Ольги Скабєєвої захищати дружину не став і просто відмовчався на запитання журналістів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах