Політика  |  03.04.18  |  вівторок
 

Комітет Ради схвалив звільнення Супрун

Причиною такого рішення вказано гостру суспільну напругу, яка виникла через зрив програми держзакупівель ліків у 2016 році.

Комітет ВР з питань охорони здоров'я більшістю голосів схвалив проект Постанови Верховної Ради України №5642 про звернення до Кабміну щодо звільнення з посади в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун та висловив їй недовіру.

Про це повідомила голова комітету, народний депутат від "БПП" Ольга Богомолець.

У проекті Постанови в якості причини вказано гостру суспільну напругу, яка виникла через зрив програми державних закупівель ліків у 2016 році, що має ознаки службової недбалості.

"Я підтримала проект постанови, але хочу зауважити, що приводів для звільнення - набагато більше. Треба розібратися, що стало причиною катастрофи в медицині - професійна непридатність в.о. міністра чи свідома урядова політика, адже роботу уряду в частині охорони здоров'я також було визнано Комітетом незадовільною",

- написала вона у Facebook.

Богомолець додала, що крім відставки повинні бути ще й кримінальні справи, розслідування та реальні терміни ув'язнення за знищення системи охорони здоров'я України та її людського потенціалу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах