Політика  |  03.12.13  |  вівторок
 

Міліція Львівщини на стороні народу

Правоохоронці Львівщини написали лист-звернення, в якому висловили підтримку українському народу, а не політикам, та закликали всіх працівників МВС наслідувати їх приклад.

Під листом підписалось 40 працівників Кам'янко-Бузького райвідділу міліції, що у Львівській області.

«Ми, працівники Кам’янка-Бузького районного відділу внутрішніх справ Львівської області, вкрай стурбовані подіями, що сьогодні відбуваються в Україні. Зокрема, особами, які називають себе міліціонерами, і в той же час вчиняють безчинства і беззаконня, зухвало знущаючись над нашими дітьми, братами, сестрами і батьками лише за те, що вони мирно висловлюють свою громадянську позицію, це їхнє право»,

– йдеться у зверненні.

Правоохоронці вважають, що їх обов'язок захищати права, свободи та інтереси в першу чергу свого народу та громадян, а не злочинної влади, яка віддає накази проливати кров українських громадян, що мирно висловлюють свій вибір.

1 грудня, начальник ГУ МВС України у Львівській області Олександр Рудяк також заспокоїв мешканців Львівщини заявою, що правоохоронці не будуть перешкоджати мирним акціям львів'ян та не буде жодних провокацій чи силового розгону Євромайдану.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах