Політика  |  29.03.19  |  п'ятниця
 

Порошенко в місті Лева - мітинг та його наслідки

Щоб послухати чинного Президента України Петра Порошенка, на площі біля Оперного театру зібралися тисячі людей.

У четвер, 28 березня, у Львів завітав Президент України Петро Порошенко. Глава країни прибув до міста Лева в рамках передвиборчих зустрічей з громадянами.

Ще до приїзду гаранта у Львові почалися проблеми з транспортом - у центрі Львова перекрили рух чотирьох тролейбусних маршрутів - №2, №9, №12, №13. За словами мера міста, Андрія Садового, перекриття руху було незаконним. Він також поскаржився на засилля правоохоронців на вулицях міста і зазначив, що "львів'яни не кусаються", а такими діями Порошенко лиш провокує агресію.

Окрім того, львів’ян вразила величезна кількість правоохоронців та військових на вулицях. Кожного, хто бажав послухати президента, обшукували поліціянти.

За інформацією банерів та рекламних повідомлень, Порошенко мав зустрітися з містянами о 17:00, проте гарант дещо затримався – львів’яни мали змогу послухати його лише з 18:30. Громадян, що прийшли на зустріч, агітували громадські діячі та розважали відомі музичні гурти.

Не обійшлося й без конфліктів – під час виступу до Президента намагалися дістатися члени Нацкорпусу, які хотіли запитати в Порошенка, що ж коїться зі справою Свинарчуків. Їх зупинили правоохоронці на відстані 300 метрів від сцени.

Окрім того, повідомляється, що на зустріч з Порошенком буквально змусили прийти курсантів та військових у цивільному одязі. Зазначається, що офіцерам Національної Академії сухопутних військ наказали створити масовку на зустрічі із Петром Порошенком. Для тих, хто мав планові заняття, їх скасували.

О 19:38 Президент завершив свою промову та пішов зі сцени. Маса людей почала розходитись, створивши неймовірні черги в кав’ярнях, магазинах та на зупинках. Рух громадського транспорту ще певний час було ускладнено.

 

 

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах