Політика  |  06.05.19  |  понеділок
 

Порошенко призначив командувача ООС. У Зеленського схвалили

Зазначене рішення ухвалено за пропозицією Міноборони та Генштабу.

Президент України Петро Порошенко звільнив генерал-лейтенанта Сергія Наєва з посади Командувача об'єднаних сил та призначив на цю посаду генерал-лейтенанта Олександра Сирського.

Про це глава держави заявив 6 травня на зустрічі з військовослужбовцями під час робочої поїздки до Донецької області.

Порошенко подякував особовому складу під керівництвом Сергія Наєва за успішне виконання поставлених завдань щодо надання відсічі російським окупантам.

Також він повідомив, що зазначене рішення було ухвалено за пропозицією Міністра оборони Степана Полторака та начальника генштабу ЗСУ, головнокомандувача ЗСУ Віктора Муженка.

За словами президента, Оленсандр Сирський успішно пройшов всі командні посади: від командира взводу до заступника Начальника генерального штабу – посада, яку він займав до призначення; брав активну участь в антитерористичній операції, в складних умовах 2014-2015 року був начальником штабу, згодом очолив АТО.

Тим часом у команді переможця президентських виборів Володимира Зеленського вже відреагували на нове призначення.

"Я знаю генерала Сирського, це гідний, професійний генерал і людина. У нього є відповідна освіта і досвід. Колись, у 2006 році, ми почали формувати Об'єднане оперативне командування, і особисто пропонував його на посаду начальника штабу Об'єднаного оперативного командування, нового органу управління в Збройних силах",

- сказав радник Зеленського з питань безпеки й оборони Іван Апаршин агентству "Інтерфакс-Україна".

При цьому Апаршин не виключає, що звільнений Сергій Наєв у майбутньому може зайняти іншу важливу посаду:

"Чому ні? Наєв - бойовий український генерал, який пройшов війну, має величезний досвід. До цих генералів немає претензій, це бойові генерали. Ми повинні сьогодні зберегти цих бойових генералів".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах