Політика  |  21.03.19  |  четвер
 

Порошенко проводить зустріч із Юнкером та Туском

Глава держави та європейські лідери обговорять відповідність України критеріям ЄС і НАТО, нові санкції та макрофінансову допомогу країні від Заходу.

Про це заявила прес-служба Президента України.

На порядок денний при переговорах в Брюсселі буде винесено липневий пакет санкцій проти Російської Федерації, також питання відповідності України критеріям вступу до Європейського Союзу і НАТО, недопущення розворотного шляху, і отримання нового траншу.

"Ми будемо обговорювати й черговий пакет санкцій. Сьогодні ми очікуємо, що буде обговорено дату нашого наступного саміту Україна-ЄС, і ми сподіваємося, що він відбудеться на початку літа, після завершення переговорів дату саміту ви зможете почути",

- сказав Порошенко.

Президент України зазначив, що зустріч унікальна, тому як ніколи раніше Україна не зустрічалася одночасно на одній зустрічі з президентом Європейської Ради, президентом Єврокомісії, президентом Європейського Парламенту, з віце-президентом та членами Єврокомісії.

У свою чергу представниця зовнішньополітичної служби ЄС Майя Косьянчич заявила, що на порядку насправді було питання про прогрес реформ в Україні. Також вона зазначила, що Європейський союз досі підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

Нагадаємо, що Генпрокурор поскаржився на США. Він заявив, що американці передали список людей, яких не можна чіпати ні в якому разі та вести проти них справи.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах