Політика  |  23.10.18  |  вівторок
 

Порошенко прокоментував підвищені тарифи на газ

Президент України Петро Порошенко розповів про підвищення цін на газ в країні пообіцяв українцям розширити програму субсидій.

Про це повідомляє прес-служба президента.

З 1 листопада Кабмін планує підвищення тарифів на газ для населення України на 23,5%. Міністр енергетики Ігор Насалик проінформував, що згідно з проектом постанови ціна за 1 кубометр газу буде складати 8,550 грн.

"Як Президент я поставив Уряду дуже жорстку вимогу - ми повинні захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, щоб від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення і взагалі будь-який, для кого це підвищення не є критичним",

- заявив Порошенко.

Також Президент зазначив, що підвищення тарифів є складовою боротьби з корупцією та із «російською кабалою», на яку навертають популісти, обіцяючи здешевити газ у кілька разів.

Крім того, Порошенко нагадав про важливість цього рішення, тому що Україна давно мала зобов'язання щодо врегулювання ціни на газ. Це дасть країні продовження співпраці з МВФ, дозволить зберегти макроекономічну стабільність та міцність курсу гривні та закріпити енергетичну незалежність України від Москви.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах