Політика  |  15.04.19  |  понеділок
 

Порошенко пообіцяв домогтися прориву у звільненні полонених

Президент України Петро Порошенко повідомив, що має інструменти, які дадуть йому змогу 18 квітня припинити вогонь.

Також він пообіцяв, що у тому разі, якщо його переоберуть на другий термін, він рбибитиме усе потрібне, аби добитися прориву у звільненні полонених. 

Така заява від чинного глави держави прозвучала напередодні в ефірі одного із вітчизняних телеканалів у відповідь на запитання, що стосується домовленостей з німецьким канцлером Ангелою Меркель і президентом Франції Еммануелем Макроном, із яким 12 квітня Порошенко мав зустріч.

"Ми чітко підкреслили, що після другого туру виборів ми маємо намір зібрати "нормандський формат" на вищому рівні, і повинен бути забезпечений прорив і щодо звільнення полонених (і тут я не маю жодного сумніву, що це відбудеться відразу ж після виборів в дуже короткий термін ) і щодо укладення миру на багатостраждальний Донбас. У нас є інструменти, які здатні гарантувати стійке припинення вогню, яке повинно бути розпочато вже з 18 квітня",

- заявив президент.

Згідно зі словами Петра Порошенка, почати необхідно з імплементації безпечного пакета Мінських домовленостей, "включно з виведенням іноземних військ, виводом важкої техніки і артилерії, контролем над неконтрольованою ділянкою кордону і прогресом щодо "блакитних касок".

 
 

Коментарі (0) перегляди: 579

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах