Політика  |  25.03.19  |  понеділок
 

Порошенко подає до суду на "1+1"

У заяві наголошується, що останнім часом "Плюси" використовують все більше політичних замовлень від власника та систематично поширюють брехню проти чинного Президента України.

Петро Порошенко подає до суду на канал "1+1" за брехню в особливо великих розмірах, за поширення гігантських масштабів дезінформації, що завдають шкоди його честі та гідності. Про це сказано в заяві голови парламентської фракції БПП Артура Герасимова. Документ оприлюднений на сайті Порошенка.

Йдеться про те, що власник телеканалу Ігор Коломойський нібито "мститься державі" за націоналізацію  Приватбанку.

"Саме це стало головною причиною інформаційної війни Ігоря Коломойського проти влади. Він перетворив канал на знаряддя брудних політичних технологій і чорного піару проти одного з кандидатів у Президенти, а саме Петра Порошенка",

- сказано в заяві.

Герасимов заявив, що "1+1" все більше подає брехливої, упередженої та заангажованої інформації про чинного президента. 

"Плюси" вже не стидаються позичати фейки і штампи, що продукуються московськими каналами. Вони вже навіть не цураються вприскувати російську пропагандистську отруту в український інформаційний простір",

- йдеться в повідомленні.

Крім того, сказано в заяві, редакційна політика топ-менеджменту телеканалу "1+1" - виконувати брудні замовлення Коломойського. Втім, зазначається, що не кожен журналіст бере участь у цій "чорнопіарівській вакханалії".

Тому передвиборчий штаб Порошенка закликає українців ставитись до новин та інших інформаційних продуктів каналу "1+1" з великою пересторогою.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах