Політика  |  12.10.18  |  п'ятниця
 

Порошенко дозволив відповідати в зоні ООС з будь-яких знарядь

Президент наказав не здавати ні метра української землі і відповідати супротивнику з усіх можливих знарядь.

Сам Петро Порошенко це сказав на зустрічі з командирами бригад Збройних сил, Нацгвардії і Держприкордонслужби в рамках робочої поїздки в Хмельницьку область.

Глава держави підкреслив, що важливо не просто стримувати ворога і не віддавати йому ні шматочка нашої землі, а й зберегти життя кожного українського воїна. На думку Порошенка, українська армія вже виросла з радянських методів війни, тому буде вражати супротивника не кількістю живої сили, а якістю озброєнь і професіоналізмом.

"Треба бути готовими до будь-яких сценаріїв - як до оборони, так і до ефективного контрнаступу. Ми не повинні піддаватися на провокації в районі проведення операції Об'єднаних сил, однак дозволяю і наказую застосовувати всі підлеглі вам сили і засоби в якості відповідного вогню для збереження життя наших людей ",

- сказав Порошенко.

У Кремлі вже відреагували на слова українського президента звинувативши його в тому, що він нагнітає ситуацію. До того ж, використання "будь-якої зброї" категорично суперечить Мінським угодам. За словами прес-секретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова, Росія не є стороною конфлікту і не буде ніяк відповідати на порушення українською стороною вищезазначених домовленостей, "Росія може тільки висловити глибоке співчуття у зв'язку з тим, що тривають кроки з української сторони, які ведуть до подальшого нагнітання напруженості ".

"Безумовно, це йде врозріз з наявними домовленостями, які насправді і так далеко не скрупульозно виконуються українською стороною. Звісно, подібні кроки ведуть лише до подальшого нагнітання напруженості в зоні зіткнення."

- сказав Пєсков.

Нагадаємо, що депутати ВР затвердили військове вітання "Слава Україні!". Українські парламентарії у другому читанні затвердили закон, який передбачає зміну військового вітання в ЗСУ і Нацполіціі на "Слава Україні - Героям Слава!".

 
 

Коментарі (8) перегляди: 1872

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах