Політика  |  13.07.19  |  субота
 

Польща посилить захист коридору біля кордону з РФ протитанковим полком

У місті Сувалки в Підляському воєводстві на північному сході Польщі буде створений протитанковий полк.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Польське радіо".

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак поінформував, що цей підрозділ сформують на базі існуючого у цьому місті 14 Сувальського дивізіону протитанкової артилерії.

Міністр зазначив, що рішення про створення протитанкового полку має виправити помилки попереднього уряду, який, за словами Блащака, розформував полк і зменшив кількість війська у Сувалках, не надаючи уваги безпеці країни.

Блащак нагадав, що регіон, який називається Сувальським коридором, є важливим пунктом на безпековій мапі нашого регіону Європи.

"Це з’єднання Польщі з Литвою, Латвією, Естонією, з державами, котрі є також у структурах Північноатлантичного альянсу. Як відомо, в Латвії розгорнуті польські війська. Нам важливо, аби цей союз був фундаментом для безпеки наших держав на східному фланзі НАТО".

Поки невідомо, коли і якою технікою оснастять сувальський полк. Нині більшість озброєння – це застарілі радянські мобільні протитанкові ракетні комплекси "Малютка" на броньованих машинах БРДМ-2.

Так званий Сувальський перешийок є областю на північному сході Польщі, що межує з Литвою і Калінінградською областю Росії. За оцінками експертів, він є однією з потенційних гарячих точок у 

Про це повідомляє Європейська правда

 
 

Коментарі (116) перегляди: 1166

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах