Політика  |  18.03.19  |  понеділок
 

По всій Росії можуть з'явитися "надгробки Путіна"

Активісти "безстрокового протесту" назвали цю акцію "Поховай Путіна у своєму місті, убий в собі державу".

У понеділок, 18 березня, активісти «безстрокового протесту» заявили, що вони встановили в Москві «надгробок Путіна». Це є прямокутна дошка з табличкою, на якій зображено фото президента Росії з підписом «Володимир Володимирович Путін» і датами народження і смерті «1952-2019».

Про це інформують «Открытые медиа».

Один з організаторів цієї акції повідомляє, що московський надгробок «є продовженням тренду в усвідомленні того, що владу в Росії важко поміняти».

Нагадаємо. що напередодні в Набережних Челнах відбулася аналогічна акція протесту, яку організував місцевий активіст Карім Ямадаєв. За це його засудили до 28 діб арешту, що стало найсуворішим покаранням для активістів «безстрокового протесту» за останні півроку. Також на шість діб арешту було засуджено чоловіка, котрий просто довіз конструкцію до місця її розміщення.

З огляду на це, активісти «безстрокового протесту» закликають своїх прихильників встановлювати такі конструкції – «надгробки Путіна» – по всій Росії. Цю акцію вони назвали «Поховай Путіна у своєму місті, убий в собі державу!»

Як відомо, з 9 вересня 2018 року в Росії започаткувався «Безстроковий протест».

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах