Політика  |  19.02.18  |  понеділок
 

Після скандального закону в Польщі вирішили боротися з фашизмом

Сьогодні, 19-го лютого, в польському уряді буде створена міжвідомча група, на яку покладуть боротьбу з фашизмом та іншими тоталітарними ідеологіями.

Із такою заявою виступив очільник канцелярії прем'єр-міністра Польщі Міхал Дворчік.

Згідно з прогнозами, очолювати новий орган буде керівник МВС. За словами Дворчіка, працювати в новому органі будуть співробітники всіх міністерств, яких ця проблематика може стосуватися.

Крім того, він додав, що у нового органу буде консультативний і консультативно-координаційний характер.

У суботу міністр внутрішніх справ Йоахім Брудзинський звернувся до прем'єра Матеуш Моравецкого з пропозицією створити орган для боротьби з фашизмом. Такий орган повинен мати на меті протидії пропаганді фашизму та інших тоталітарних ідеологій і злочинів у зв'язку з ненавистю і національними відмінностями. Глава уряду таку пропозицію оцінив як "досить хорошу ідею".

Нагадаємо, що 26 січня Сейм Польщі проголосував за запропонований партією Kukiz'15 законопроект, що забороняє пропаганду українських націоналістів.

Як раніше повідомлялося, українців в Польщі вже почали запитувати про ставлення до УПА. Ті громадяни України, які бажають отримати посвідку на проживання в Польщі, тепер повинні під час співбесіди буквально засудити Степана Бандеру і діяльність ОУН-УПА.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 488

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...