Політика  |  14.09.18  |  п'ятниця
 

Омеляна відпустили на поруки і без застави

Однак, суд зобов'язав міністра здати всі паспорти для виїзду за кордон.

Солом'янський райсуд міста Києва обрав запобіжний захід міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, якого підозрюють у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації, у вигляді особистої поруки міністра молоді та спорту Ігоря Жданова та народного депутата Федора Бендюженка.

Рішення суду оголосила суддя Ганна Сергієнко, передає "Укрінформ".

"Застосувати до Омеляна Володимира Володимировича запобіжний захід у вигляді особистої поруки. Зобов'язати поручителів - міністра молоді та спорту України Жданова Ігоря Олександровича, народного депутата Бендюженка Федора Володимировича - забезпечити виконання Омеляном Володимиром Володимировичем обов'язків",

- зачитала рішення суддя.

Крім того, суд зобов'язав Омеляна здати у відповідні органи всі паспорти для виїзду за кордон.

Дана ухвала суду оскарженню не підлягає.

Сам чиновник заявив, що з його боку не було правопорушень протягом усього перебування на державній службі, а те, що відбувається зараз - "полювання".

"Це мені нагадує боротьбу з бабцями в підземних переходах. Тому що коли розкрадаються мільярди, десятки мільярдів, а робиться все, щоб спаплюжити репутацію міністра і показати, що він не гідний своєї посади, а прийдуть інші, які наведуть порядок - це дорога в нікуди", 

- сказав міністр під час судового засідання.

Нагадаємо, 13 вересня НАБУ повідомило міністру інфраструктури Володимиру Омеляну про підозру в незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації. Натомість сам Омелян вважає справу сфабрикованою і такою, що не містить жодного складу злочину.

САП клопотала про обрання міністру запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі 5 млн грн. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах