Політика  |  11.08.17  |  п'ятниця
 

Під Миколаєвом США почали будувати Центр управління ВМС України

Роботи виконуються в рамках програми з надання військової допомоги, будівництво здійснює перший мобільний будівельний батальйон морської піхоти США, так звані "Морські бджоли".

В Очакові Миколаївської області будівельні частини Військово-морських сил США приступили до будівництва Центру оперативного управління флотом для ВМС України.

Про це повідомляє прес-служба ВМС США.

Роботи почалися 25 липня 2017 року, до цього з початку року сторони розробляли і погодили проектну документацію і питання логістики.

"Початок будівництва на Україні є значним досягненням для "Морських бджіл". Наша здатність підтримати в максимальному ступені прагнення України до Європи має стратегічне значення. Результатом стане поліпшення інфраструктури приймаючої сторони, підвищення її обороноздатності, зміцнення наших відносин і нові можливості для організації навчання",

- сказав представник будівельного батальйону молодший лейтенант Джейсон Макгі.

Проект будівництва включає в себе будівництво самого Центру оперативного управління, ремонтних майстерень, а також контрольно-пропускних пунктів по периметру бази.

У повідомленні говориться, що морські центри управління покликані забезпечити гнучке управління ВМС у всьому діапазоні військових дій. Вони надають військовому командуванню інструменти управління флотом і забезпечують прийняття критично важливих рішень в складних ситуаціях. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...