Політика  |  26.11.20  |  четвер
 

Перша сесія новообраної Львівської облради може відбутися на початку грудня, - Ганущин

У жовтні 2020 року мешканці Львівщини обирали депутатів обласної ради нового, 8-го скликання. 9 політичних депутатських фракцій можуть зібратися на Винниченка уже 1 грудня.

Про це повідомив голова Львівської облради попереднього скликання Олександр Ганущин. За його словами, на першій сесії депутати формуватимуть дієздатну більшість та формуватимуть коаліцію, обиратимуть президію (голова, заступники та комісії), яка управлятиме усіма процесами.

Найбільша кількість депутатів - у "Європейської солідарності" (28), по 7 депутатів мають "Батьківщина" та "Голос", по 6 - Народний Рух України, Українська Галицька Партія, "Свобода", "За майбутнє". У "Самопомочі" та "Слуги народу" - по 9 представників у Львівській облраді.

Сам Олександр Ганущин зауважив: не виключено, що його висуватимуть як кандидата від "Європейської солідарності" на голову фракції у Львівській облраді.

Нагадаємо, раніше сайт 032.ua розповідав, хто з депутатів потрапив у Львівську обласну раду, Львівську районну раду та Львівську міську раду за результатами виборів 2020. У Львові у другому турі виборів 2020 міського голови переміг учетверте Андрій Садовий.

Про це повідомляє www.032

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах