Політика  |  15.03.18  |  четвер
 

Савченко заявила, що схвалює переворот для зміщення Порошенка

На думку депутата Надії Савченко, яку ГПУ підозрює в підготовці збройного повстання в Києві, в іншому випадку українці будуть жити "як при російському режимі".

Про це вона сьогодні заявила під час брифінгу, схвально висловлюючись на підтримку силового зміщення діючої влади.

"Дні хороші тим, що я як офіцер ЗСУ давала клятву українському народові захищати українську землю, а не українську владу. Я звинувачую злочинну владу Порошенка у всіх смертях, що сталися за період цієї влади. І закликаю українців: якщо ви зараз не відстоїте право на своє життя, то далі ви будете жити гірше, ніж при терористичному режимі в Росії",

 - зазначила нардеп.

Як повідомлялося, Луценко розповів, що хотіла зробити Савченко з депутатами Ради. На думку Генерального прокурора, для цієї диверсії їй знадобилися міномети і автомати із зони АТО, які нібито віз їй перемовник Володимир Рубан.

Нагадаємо, що Генеральний прокурор України Юрій Луценко вже готує для Верховної Ради подання, щоб позбавити Надію Савченко депутатської недоторканності. Генпрокурор також зазначив, що в українському парламенті він представить численні докази причетності Савченко до змови проти чинної влади.

Згідно з попередньою версією, шість місяців тому Надія Савченко і кілька високопоставлених офіцерів Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України на чолі з майором Павлом Балівим (позивний "Кедр") обговорювали можливість збройного державного перевороту, щоб усунути від влади Президента Петра Порошенка і його оточення.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах