Політика  |  24.04.13  |  середа
 

Парламентська асамблея ОБСЄ підтримує асоціацію Україна–ЄС

Президент Парламентської асамблеї Організації з безпеки та співробітництва у Європі Вольфганг Гроссрук схвалює підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Він сказав про це на зустрічі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Вольфганг Гроссрук зазначив, вони і австрійський парламент підтримують Україну в прагненні укласти Угоду про асоціацію з ЄС. Він сказав, що вони високо оцінюють ті реформи, що реалізуються в Україні, і вдячні за увагу до їхніх рекомендацій. Україна - активний член ОБСЄ, - додав Вольфганг Гроссрук , і висловив подяку Україні за активну позицію під час головування в Організації.

У свою чергу Прем’єр-міністр Микола Азаров нагадав, що для підписання Угоди про асоціацію Верховною Радою України має бути ухвалено ще низку законопроектів. Він запевнив, що Партія регіонів є готовою до конструктивної співпраці з опозицією, для того, щоб їх ухвалити. Микола Азаров сказав, що Україна і надалі велику увагу буде приділяти співпраці з ОБСЄ.

Як відомо, співголова місії Європарламенту – екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський 22 квітня звернувся до представників усіх парламентських фракцій об’єднати свої зусилля, для того, щоб ухвалити євроінтеграційні закони. Він підкреслив, що укладання угоди про асоціацію - це не перемога Уряду і програш опозиції, а перемога всього українського народу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах