Політика  |  22.04.13  |  понеділок
 

Опозиція практично визначилася з кандидатом у мери Києва

Одним з найбільш вірогідних претендентів є позафракційний депутат Петро Порошенко, якого мають намір підтримати партії "Батьківщина" та ВО "Свобода".

УДАР тим часом ще не назвав свого кандидата.

Порошенко особисто зустрівся з лідерами усіх опозиційних партій, зокрема з Віталієм Кличком, стверджує джерело від депутата. Під час перемовин Порошенко порозумівся із ними. Також було домовлено, що якщо очільник УДАРу забажає в останню мить балотуватися у мери, то кандидатура Порошенка стає неактуальною. Він не працюватиме на розкол опозиції, інформує це джерело.

Зазначимо, що нардепи від "Батьківщини" підтвердили, що політсила планує висунути єдиним кандидатом саме Порошенка через брак кращих кандидатур.

 "Микола Катеринчук не буде кандидатом. По-перше, у нього конфлікт з Олександром Турчиновим, по-друге, не підходить його ідея про балотування декількох кандидатів від опозиції з подальшим зняттям всіх на користь найбільш рейтингового - це гра на руку владі. Кандидат повинен бути один і пройти цей шлях від початку і до кінця", -

додали депутати.

Представники опозиції Олександр Бригинець та Сергій Пашинський повідомили, що кандидата ще узгоджують партійні лідери. Оприлюднити рішення, твердять вони, зможуть вже згодом.

Тим часом "свободівці" кажуть, що готові визнати кандидатуру Порошенка лише у тому випадку, якщо його обере кандидатом "Батьківщина". Опозиційні сили планують розробити спільний документ "Принципи висунення єдиного кандидата".

"У цьому документі будуть визначені принципи спільної командної гри Батьківщини, УДАРу та Свободи на виборах мера Києва і депутатів Київської міськради з урахуванням активної частини громадянського суспільства", -

стверджує джерело. У документі також можуть бути зазначені обов'язки єдиного кандидата перед партіями після висунення.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах