Політика  |  23.04.13  |  вівторок
 

Опозиціонери розповіли, хто фінансує їхні партії

Головним спонсором партії УДАР є Віталій Кличко, а партія "Свобода" фінансується однопартійцями - бізнесменами

У відповідь на питання кореспондента, хто фінансує партію "Свобода", її лідер Олег Тягнибок зазначив, що фінансування йде за рахунок членських внесків. За його словами, в партії є певна частина членів, які досить активно займаються бізнесом. Верхньої межі членський внесок не має і, хоча б якусь суму, людина мусить внести.

За словами лідера партії УДАР Віталія Кличка, в його обєднанні мінімальний членський внесок існує і складає десять гривень. У відповідь на питання журналістаголовним фінансистом УДАРа Віталій вказав себе.

В свою чергу, народний депутат від фракції "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив, що в їхній партії також фіксованого членського внеску не існує і, більш того, підприємці, які наважуються фінансувати опозиційне обєднання, ризикують.

Також, можна відмітити, що опозиція планує озвучити імя єдиного, узгодженого кандидата на посаду міського голови Києва. Це відбудеться 18 травня, під час масової акції "Вставай Україно!" Народний депутат від фракції "Батьківщина" Андрій Павловський вважає, що оголошення кандидата на мера міста повинно відбутися саме під час заключної масової акції, що проходитиме на Європейській площі. Стосовно імені претендента, на разі зберігається інтрига. Але, з слів політика, це буде єдиний кандидат від усіх трьох опозиційних і позапарламентських опозиційних сил.

Нагадаємо, що опозиція, за словами нардепа України Петра Порошенка, вже визначилась з єдиним кандидатом на посаду мера Києва.
Разом з тим Кличко із своєю партією спростував заяву Порошенка, стосовно єдиного кандидата на міського голову Києва.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 3344

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах