Політика  |  15.12.18  |  субота
 

"Опоблок" висуне Вілкула кандидатом у президенти

"Опозиційний блок" закликає всіх своїх виборців, а також інші опозиційні політсили голосувати за єдиного кандидата Олесандра Вілкула.

Про це повідомив Глава політради Опозиційного Блоку Борис Колесніков.

З його слів, вони порадилися з профспілками, трудовими колективами, органами місцевого самоврядування, промисловцями тощо і вирішили, що від їхнього блоку на вибори буде висунуто єдиного найгіднішого кандидата.

До членів партії звернувся головний представник "Опоблока" в парламенті Володимир Новинський. Він оголосив початок великої передвиборної кампанії. З його слів, в усіх регіонах будуть сформовані штаби для підтримки Олександра Вілкула на президентських перегонах.

"Моя мета, наша мета - зробити так, щоб наша партія була першою в країні й призвела країну до успіху. Я впевнений, що нам це під силу. Проїхав півкраїни. Від Києва до Одеси, Запоріжжя, Дніпро, Дружківка, Маріуполь. Кривий Ріг, багато-багато інших міст. І я бачу, як нас приймають люди. І я бачу, як люди нам довіряють. І ця підтримка, ця довіра дає сили мені й всім нам боротися і перемагати "

- сказав Вілкул

Нагадаємо, що Юрій Бойко покинув "Опозиційний блок". Співголова "Опозиційного блоку" Юрій Бойко покинув партію для подальшої реалізації проекту об'єднаної опозиції.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах