Політика  |  20.04.18  |  п'ятниця
 

Онищенко готовий передати "плівки" з голосом Порошенка в НАБУ

Про це олігарх і народний депутат Олександр Онищенко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Про це олігарх і народний депутат Олександр Онищенко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Раніше він опублікував аудіозаписи про перемовини Петра Порошенка щодо участі в злочинній схемі екс-міністра екології Миколи Злочевського. Сьогодні Онищенко заявив про готовність надати записи на експертизу НАБУ.

"Уважно вивчив контраргументи провладних піарників з приводу скандалу з плівками. "Записи" з голосом президента це фейк, кажуть вони. Рік тому ці ж люди розповідали, що плівок взагалі немає. А плівки з нібито з голосом Курченко і Саакашвілі на експертизу так ніхто і не віддав. Хоча всі просили. Фігурант скандалу, Саакашвілі просив. Наполягав. А Порошенко мовчить. Як і не було нічого. Я прошу. Беріть плівку на експертизу. Більш того, хочу заявити, що готовий надати НАБУ, або хто там сміливий, оригінал запису для експертизи. І пристрій, якщо хочете. Всіляко відкритий до співпраці з делікатної теми ",

- написав нардеп.

На записі Онищенко та його співрозмовник, чий голос нагадує Порошенка, обговорюють "домовленість" з колишнім міністром екології Миколою Злочевським про закриття кримінальних справ, порушених проти нього.

Нагадаємо, в НАБУ заявили, що хочуть вивчити "плівки Онищенка".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...