Політика  |  16.05.18  |  середа
 

Омелян заговорив про повернення Криму і завоювання Кубані

Міністр інфраструктури вважає, що Кримський міст з'єднав українські території. А два роки тому він був упевнений, що міст через Керченську протоку побудувати неможливо.

Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

Чиновник висловив упевненість, що міст буде з'єднувати українську Кубань з українським Кримом, і Російська Федерація в повній мірі заплатить за все збитки, які вона завдала українській стороні.

Відзначимо, що в 2016 році, коли Росія оголосила про початок будівництва, Володимир Омелян запевняв, що міст не побудують через брак грошей. Міністр запевняв, що їх на будівництво в російському бюджеті немає і бути не може.

"Так, вони кидають Криму кістку, не забезпечивши більше нічого взагалі - ні нормального соціального забезпечення, ні електроенергії. А питанням номер один зараз став міст, який побудується невідомо коли і невідомо кому",

- зазначив тоді міністр інфраструктури України.

Пізніше, в листопаді 2017 року, Омелян закликав терміново зупинити будівництво, яке може завдати суттєві збитки економіці країни.

Тепер він регулярно повторює, що міст незабаром перейде у володіння України разом з Кубанню і Кримом.

Як раніше повідомлялося, міністр закордонних справ України Павло Клімкін впевнений, що Кримський міст - це шлях в нікуди.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...