Політика  |  04.04.19  |  четвер
 

Порошенко відмовився дебатувати на "Олімпійському"

Про наміри чинного президента заявила народна депутатка Марія Іонова та згодом сам глава держави.

СПРОСТОВАНО:

Чинний Гарант України Петро Порошенко погодився провести дебати із кандидатом в президенти Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський". Про це Порошенко повідомив на своїй сторінці у Twitter. 

"Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей.
Але стадіон, так стадіон.
Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу."

- написав Порошенко

Про відмову від дебатів на "Олімпійському" розповідали у команді БПП. Зокрема думку про не погодження на дебати висловила народна депутатка Марія Іонова, утім наміри президента виявилися зовсім іншими.

За словами Іонової, Петро Порошенко не буде дебатувати на НСК "Олімпійському". Вона сказала, що він готовий провести дебати в законному порядку на телестудії, а "на стадіон до нього (Зеленського) може прийти Павелко (глава Федерації футболу України) та пограти в футбол.

Також на відео Володимира Зеленського відреагував сам Петро Олексійович. На своєму телеграм-каналі він опублікував опитування і підпис "Закон "Про вибори Президента України" визначає, що Теледебати проводяться в останню п'ятницю перед днем ​​повторного голосування між 19 і 22 годинами в прямому ефірі". Насправді, питання риторичне, але як би діяв ти? ".

З цього виходить, що Петро Порошенко відмовився дебатувати у запропонованому Зеленським форматі.

Відзначимо, що раніше радник кандидата в президенти Володимира Зеленського заявляв, що його клієнтові немає про що дебатувати з чинним президентом, оскільки той вважає його "маріонеткою Коломойського".

Нагадаємо, що "Олімпійський" відповів на заяву Зеленського щодо дебатів. У НСК заявили, що є аполітичним державним підприємством, яке не бере участі у жодній виборчій кампанії.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах