Політика  |  10.04.19  |  середа
 

Порошенко та нумерологія: план чи випадковість?

Чинний Президент Петро Порошенко приїде на дебати до Володимира Зеленського 14 квітня о 14:14.

Про це стало відомо під час брифінгу з речником виборчого штабу Петра Порошенка Олега Медведєва.

Він зазначив, що не можна підмінювати кандидата у президенти його свитою, а програмне бачення – заявами членів його команди, які суперечать одна одній.

За словами Медведєва, у суспільства виникає неясність про те, який політичний курс впроваджуватиме кандидат без жодного політичного досвіду, політичної освіти та готовності, щоб очолювати країну в такий складний час.

Саме тому штаб Порошенка далі наполягає на необхідності дебатів.

Речник пояснив: Порошенко вважає, що дебати мають бути обов'язковими та проходити у кілька раундів. На них мають обговорюватись найважливіші питання, що стосуються конституційних повноважень президента. Зокрема – оборони та безпеки, дипломатії та зовнішньої політики, прав і свобод громадян.

Крім того, він наголосив, що закон України передбачає обов'язковість дебатів на "Суспільному телебаченні" в останню п’ятницю перед другим туром. Тож Порошенко буде на "Суспільному" 19 квітня о 20:00.

Крім того, гарант прийняв виклик кандидата в Президенти Володимира Зеленського. У штабі Порошенка повідомили, що він прибуде на дебати на НСК "Олімпійський" 14 квітня о 14:14.

Цікавий факт, що в нумерології комбінація чисел 14 та 14 на годиннику має сакральний сенс.

В момент, коли на циферблаті висвічуються ці цифри, протягом кількох сотих секунди можна встановити зв'язок із вищими силами, які виповнять будь-яке бажання.

Окрім того, число 14 є числом-попередженням. Якщо людина бачить його кілька днів поспіль на годиннику, вітринах магазинів, у рекламі, то найкраще зупинитися, змінити плани, розірвати якийсь договір, не ризикувати. Всесвіт дає знаки, які не варто ігнорувати. А коли знаки дає не тільки космос, але й чинний Президент, дійсно треба задуматися.

Проте радник Порошенка наполегливо повторює запрошення до Зеленського не боятися дебатів, проявити сміливість та політичну волю, прийти, та за тиждень до виборів у прямій трансляції, на очах у всього суспільства, розкрити свою невідому позицію з актуальних питань стратегії розвитку України.

Чи стали ці дата і час випадковими, чи забобонний Петро Порошенко вирішив звернутися до вищих сил – нікому невідомо. Та через декілька днів Україна дізнається, чи допомогла магія чисел українському гаранту.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах