Політика  |  12.07.19  |  п'ятниця
 

Німеччина виділила Україні 760 тис. євро допомоги потерпілим на Донбасі

Федеральний уряд Німеччини виділив 760 тис. євро на реабілітацію потерпілим від військових дій на Донбасі, повідомила прес-служба німецького посольства в Україні.

"Федеральний уряд Німеччини надає Мальтійській службі допомоги у світі додаткові 760 тис. євро для продовження проекту, який ця служба здійснює в Україні, - "Внесок у психосоціальну стабілізацію потерпілих у конфлікті в Україні",

- йдеться в повідомленні.

Зазначається, що раніше федеральний уряд вже надав Мальтійській службі 2 млн євро для гуманітарних заходів допомоги, спрямованої переміщеним особам і потерпілим від конфлікту в Україні.

У посольстві також зазначили, що з 2018 р. у рамках проекту надано допомогу понад 7 тис. потерпілих, а в липні поточного року стартує нова фаза допоміжного проекту в громадах Луганської та Донецької областей уздовж лінії розмежування, які розміщуються на підконтрольній українському уряду території.

"З цією метою відкриваються кілька центрів психосоціальної адаптації. Також у віддалених громадах людей, які потребують допомоги, відвідуватимуть мобільні команди підтримки",

- зазначили в посольстві.

Про це повідомляє Інтерфакс

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах