Політика  |  11.09.19  |  середа
 

Неприпустимо, – Разумков засудив перше кнопкодавство в Раді

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков назвав неприпустимим перший випадок кнопкодавства у парламенті, яке вчинив нардеп-самовисувець Олександр Ковальов.

Разумков під час засідання парламенту відзначив, що Ковальов тиснув кнопку на місці іншого позафракційного мажоритарника з Донецької області – Максима Єфімова.

"10 вересня на ранковому засіданні Верховної Ради під час голосування за президентський законопроєкт про імпічмент громадським рухом "Чесно" зафіксований перший випадок кнопкодавства у Верховній Раді ІХ скликання. З чим я вас і вітаю, на жаль. Такі дії є неприпустимими, і сподіваюсь, що такого не буде у Раді",

– наголосив спікер.

Лідер "Слуги народу" зауважив, що після ухвалення парламентом законів, які введуть покарання за кнопкодавство, такі випадки будуть неможливими в парламенті.

Тим часом, частина нардепів з фракції  "Європейська солідарність" почали вигукувати, що після цього випадку варто переголосувати за законпроєкт про імпічмент.
Разумков у свою чергу відзначив, що переголосування не потрібне. Окрім того, спікер нагадав депутатам з "ЄС", що у попередньому парламенті вони не помічали такі випадки.

Про це повідомляє 24tv.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах