Політика  |  12.10.19  |  субота
 

Не дивились, бо не цікаво, – реакція львів’ян на пресмарафон Зеленського

У четвер, 10 жовтня, відбувся пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським, який тривав 14 годин і 8 хв. Ця подія вже потрапила у книгу рекордів України. Але чи зацікавила вона львів’ян?

Журналісти ІП «Діло» запитали львів’ян їхньої думки стосовно пресмарафону Володимира Зеленського. Більшість людей серед опитаних висловили думку, що не дивилися цього марафону. Ті, хто все ж дивився, сказали, що «було не цікаво». В цілому пересічних львів’ян ця подія мало зацікавила, навіть незважаючи на незвичний формат пресконфренції (відбувалася на ринку їжі). Однак у соцмережі багато активних львів’ян висловили свою думку стосовно цього «рекорду».

Львівський політичний експерт Олексій Роговик написав у Facebook.

«Головний висновок пресмарафону Зеленського – це те, що попередні пресформати були вигідніші і владі, і журналістам. Влада могла фільтрувати питання через прессекретаря та концентрувати більше заготовлених питань від лояльних ЗМІ. Серед журналістів слово отримували найвідоміші та найпрофесійніші, що створювало позитивне враження про журналістів загалом. Що сталось вчора? Президент 14 годин отримував купу незручних і невідфільтрованих питань «вибачаючись» за недооцінку політичної ролі журналістів. Певна частина журналістів продемонструвала свою заангажованість, хайповість, некомпетентність та непоінформованість. Може такою і була Зе-мета? Бо у всьому цьому перед марафоном звинувачували і Зеленського. Після марафону стало зрозуміло, що рівень його компетенції, відкритості та поінформованості вище, аніж гадалося. Тут спрацювало: краще пізно (або вчасно), аніж ніколи»,

– проаналізував Олексій Роговик.

Ті, хто апріорі не сприймають політики Зеленського, писали коротко і лаконічно.

«НІЩО 14 годин говорило про НІЩО!!!», – написав головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв.

Цікаве порівняння старих і теперішніх думок Зеленського висловив редактор сайту фейкових новин «UA Review» львів’янин Роман Голубовський.

«ЩО ПРЕЗИДЕНТСТВО З ЛЮДИНОЮ ЗРОБИЛО!

31 грудня 2017 року:

“В ефірі каналу “1+1” вийшов новорічний випуск програми “Вечірній квартал” із роликом, у якому були жарти про гомосексуалів. У номері про акторів театру, які репетирують виставу “Буратіно”, головний герой заявляє, що він гомосексуал. Інші актори жартують, що він тепер “не Буратіно, а БуратінА”, дарують йому абетку з літерами “ЛГБТ”, штовхають його, гидують тримати за руку, кажуть, що “від нього ж не народиться новий чоловічок”, і обігрують інші образливі стереотипи щодо геїв.”

11 жовтня 2019 року:

Володимир Зеленський на прес-конференції:

“Про людей з нетрадиційною орієнтацією… Ми живемо з вами в відкритому, вільному суспільстві, де кожен обирає мову, якою спілкується, національність і свою орієнтацію. Залиште ви вже цих людей в спокої, Господи!”», – написав Роман.

Львів’янин, відомий київський журналіст BIHUS.info Данило Мокрик висловив зауваження стосовно свого питання, яке він не зміг поставити Зеленському, оскільки йому відмовили в акредитації, однак інші журналісти запитали від нього у президента.

«Неправильно ставити мене перед вибором: президент я чи сім’янин, сказав вчора Зеленський. І хтось схвально закивав головою. Скажіть, кивали, а солдат, який пішов на передову, залишивши вдома дітей і дружину – він як, теж мав уникати вибору? Чи він теж о 19:30 має сказати комбату: камандір, я тут трохи покину позиції, мені треба дітям подзвонити, а тут лайф не лове, потримаєтесь без мене? Зеленський – Верховний Головнокомандувач воюючої країни. Альо. Шо значить “не треба ставити мене перед вибором”? У момент свого прикривання дітьми – ще й президент суспільства, дезорієнтованого формулою Штайнмаєра. Президент, який опинився в центрі міжнародного скандалу. Не треба ставити перед вибором? Рілі?!», – написав Мокрик.

Також цікаво, що серед журналістів львівських ЗМІ була присутня лиш Марія Шиманська з НТА, яка змогла поставити декілька запитань Володимиру Зеленському. Зокрема, вона запитала про побиття поліцейськими активістів у Соснівці і хто нестиме відповідальність за це.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах