Політика  |  14.02.19  |  четвер
 

У 2020 році Македонія вступить в НАТО

Один із чиновників НАТО в Брюсселі заявив, що Македонія повинна вступити до Північноатлантичного альянсу не пізніше весни наступного року.

Чиновник підкреслив, що процес ратифікації протоколу про вступ Македонії усіма країнами НАТО, за всіма сподіваннями, займе 12 місяців. Таким чином, уже до наступної весни країна зможе стати членом альянсу.

Також він заявив, що Греція і Словенія уже ратифікували протокол про вступ. Крім цього в альянсі розповіли, що парламенти різних країн ведуть цей процес з абсолютно різною швидкістю, але в НАТО мають намір прискорити цей процес, відповідно будуть намагатися чинити тиск на парламенти країн.

На запитання про те, наскільки реально завершити процедури до саміту НАТО в Великобританії, який пройде в грудні цього року у альянсі не стали відповідати.

Дата вступу Македонії, за словами чиновника, залежатиме лише від держав, що входять в НАТО. Також представник альянсу повідомив, що вже 14 лютого 2019-го року НАТО отримає офіційний лист зі Скоп'є про завершення процедури зміни назви країни на Республіку Північна Македонія.

"Сподіваюся, вже сьогодні ми зможемо називати цю країну її новим іменем",

- заявив він.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 539

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах