Політика  |  11.07.18  |  середа
 

НАТО закликало РФ припинити підтримку бойовиків на Сході України

Відповідь Альянсу полягає у підтримці всебічних зусиль, які включають санкції, аби сприяти мирному врегулюванню конфлікту та дати відповідь діям Росії.

В Північноатлантичному альянсі закликають Російську Федерацію припинити надавати політичну, фінансову та військову підтримку підконтрольним їй бойовикам на Донбасі та вивести з території України усю військову техніку та найманців.

Про це йдеться у декларації голів держав і урядів країн-членів НАТО, ухваленій під час саміту у Брюсселі, передає "Уніан".

"Наполегливо закликаємо Росію припинити усю політичну, фінансову та військову підтримку угрупованням бойовиків та припинити втручатися військовим шляхом у Донецькій і Луганській областях, вивести війська, техніку та найманців з території України та повернутися до Спільного центру з контролю та координації",

- наголошується у документі.

Лідери держав-членів Альянсу висловлюють глибоку стурбованість застосуваннями тортур та переміщенням українських громадян до в'язниць у Росії.

"Ми підкреслюємо важливість забезпечення безпеки та повного і безперешкодного доступу для Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі до усієї території, включаючи українсько-російський кордон",

- йдеться в декларації.

Раніше повідомлялося, що НАТО поки що не бачить Україну своїм партнером.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах