Політика  |  25.02.20  |  вівторок
 

Насіров відмовився від вимоги поновлення на посаді голови ДФС, – суд

Суд не поновлював Романа Насірова на посаді очільника Державної фіскальної служби, бо той відмовився від такої вимоги.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу Шостого апеляційного адміністративного суду Києва.

У суді наголосили, що ухвалою від 17 лютого 2020-го прийнято відмову Насірова від позовних вимог щодо відновлення його на посаді голови ДФС. Також рішення попередньої інстанції щодо поновлення його на посаді визнано нечинним.

У суді пояснили, що своїм останнім рішенням вони залишили в силі тільки частину, яка визнає протиправним та скасовує розпорядження Кабміну про звільнення Насірова.

Тобто, апеляційна інстанція підтвердила незаконність звільнення Насірова, але поновлювати його на посаді не будуть. До того ж, поновлювати немає де, бо ДФС реорганізували.

Нагадаємо, сьогодні, 24 лютого, повідомлялось, що Шостий апеляційний адміністративний суд визнав протиправним звільнення Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби.

Міністр юстиції України Денис Малюська анонсував подачу касаційної скарги на рішення Шостого апеляційного адміністративного суду, який підтвердив незаконність звільнення Романа Насірова з посади голови ДФС.

Довідка: 2 березня 2017 року детективи НАБУ вручили голові ДФС Роману Насірову повідомлення про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України - "зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки". За даними САП, йдеться про збитки на 2 млрд грн. У НАБУ заявляли, що Насіров затриманий у Феофанії під час проведення обшуку у рамках розслідування газової справи".

Слідство вважає, що Насіров протягом 2015 - 2016 років в інтересах народного депутата Олександра Онищенка надав керівникам регіональних та територіальних органів ДФС незаконну вказівку ухвалювати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр".

У березні 2017 року Кабінет Міністрів України відсторонив Романа Насірова від виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби.

31 січня 2018 року Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо звільнення з посади відстороненого очільника ДФС Романа Насірова.

Про це повідомляє depo.ua

 
 

Коментарі (4) перегляди: 465

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах