Політика  |  05.12.18  |  середа
 

Савченко знову сіла на "дієту": чергове голодування нардепа

Арештована народний депутат Надія Савченко оголосила сухе голодування в знак протесту.

Про це вона повідомила на своїй особистій сторінці в Facebook.

Савченко незадоволена діями слідчих Служби безпеки України, тому повідомила про початок голодування.

Нардеп заявила про те, що слідчі СБУ поставили їй ультиматум, що якщо її адвокати підписують документ про ознайомлення зі справою, то її не допустять у банк, щоб відновити електронний ключ, подати декларацію в НАПЗК задля відкриття партійних рахунків, і щоб балотуватися кандидатом у президенти України 2019 року. Крім того Савченко повідомила, що слідчий заборонить зустрічі з родичами та помічниками депутата.

"Іде тиск і обмеження моєї роботи народного депутата",

- сказала Савченко.

Нардеп оголосила сухе голодування, тобто, відмову від їжі та води. Вона завила, що це буде продовжуватися допоки їй не забезпечать відвідини банку, поки вона не відновить свій електронний ключ та не подасть декларацію до НАПЗК та поки їй не дозволять зустрічатися із родичами.

Як відомо, Савченко підозрюють в підготовці терактів у Верховній Раді та урядовому кварталі Києва. Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що має всі докази того, що Надія Савченко планувала озброєний державний переворот, який привів би до масових жертв серед мирного населення. Зокрема, за інформацією ГПУ, планувався обстріл Києва з гранатомета. До того ж, її підозрюють у спільній із затриманим раніше Володимиром Рубаном підготовці замаху на президента України Петра Порошенка.

 

 

 

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах