Політика  |  13.03.18  |  вівторок
 

Надія Савченко готувала державний переворот?

Герой України і депутат Верховної Ради Надія Савченко нібито тісно пов'язана зі "справою Рубана" про замах на Президента України Петра Порошенка.

Про це пишуть "Українські новини".

Згідно з попередньою версією, шість місяців тому Надія Савченко і кілька високопоставлених офіцерів Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України на чолі з майором Павлом Балівим (позивний "Кедр") обговорювали можливість збройного державного перевороту, щоб усунути від влади Президента Петра Порошенка і його оточення.

Отримавши попередню згоду, змовники нібито вийшли на командира великого підрозділу української армії, який запросив за свою підтримку 2 млн доларів. Повідомляється, що Савченко вже почала збирати ці гроші з різних джерел.

Також "Кедр" повідомив Савченко, що необхідно доставити зброю з території окупованого Донбасу в Україну для здійснення задуму. Для цього майор ГУР познайомив Савченко з перемовником Володимиром Рубаном та вони разом залучили його до справи. Під час другої поїздки зі зброєю (першу вони успішно здійснили в листопаді минулого року) Рубана затримали. Пізніше його звинуватили в тому, що він готував замах на Президента України Петра Порошенка та інших перших осіб держави.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах